fbpx

Všeobecné podmienky skúšobnej hodiny

Skúšobná hodina

 • S pravidelnými tréningami začíname druhý septembrový týždeň a končíme predposledný júnový týždeň. Spolu dohromady v priebehu školského roka zabezpečíme v každom kurze 70 tréningov pri tréningoch 2x týždenne, príp. 30 tréningov pri tréningoch 1x týždenne. Niektoré mesiace to bude viac a niektoré menej (prázdniny, sviatky atď.).
 • V prípade záujmu o skúšobnú hodinu je potrebné vziať do úvahy, že tanečná škola dodržiava prázdniny platné pre základné školy SR. Zvyčajne v druhej polovici mesiaca máj má tanečná škola týždenné tanečné prázdniny, nakoľko sme v tomto období na Majstrovstvách sveta v Chorvátsku. V tomto období tréningy a teda ani skúšobné hodiny neprebiehajú. 

Objednanie Skúšobnej hodiny

 • Na skúšobnú hodinu sa môžete objednať prostredníctvom nášho formulára. Je potrebné vyplniť termín, miesto a názov kurzu, v ktorom máte záujem využiť skúšobnú hodinu. Termíny vyberajte podľa aktuálných tréningov v našom rozvrhu.
 • Ak ste si nevybrali konkrétny termín, nevadí. Stačí vyplniť povinné polia formulára a my Vás následne budeme kontaktovať. Určite sa dohodneme.
 • Odoslaním objednávky potvrdzujete, že zdravotný stav účastníka je dobrý, netrpí žiadnymi srdcovými poruchami ani žiadnymi inými problémami, ktoré by zabraňovali vykonávaniu športovej a tanečnej činnosti. Akékoľvek zmeny v ich zdravotnom stave, či iné pohybové obmedzenia, budete okamžite hlásiť trénerovi tanečnej školy The EGZ Company.
 • Objednaním a následným absolvovaním skúšobnej hodiny automaticky zaniká možnosť opätovného využitia skúšobnej hodiny pre toho istého učastníka. Toto obmedzenie je platné počas prebiehajúceho školského roka.
 • V prípade neúčasti na skúšobnej hodine zo zdravotných dôvodov, má účastník nárok na náhradu skúšonej hodiny po dohovore s tanečnou školou The EGZ Company.

Pravidlá pre účastníkov skúšobnej hodiny

 • Účastník skúšobnej hodiny musí prísť aspoň 5 minút pred začiatkom lekcie.
 • Účastník musí mať so sebou na tréning vodu (žiadne sladené ani bublinkové nápoje), vhodné oblečenie (tričko, tepláky), čistú obuv, nie identickú, v ktorej prišiel. 
 • Účastník sa správa slušne a rešpektuje pokyny trénera. Rovnako sa správa aj k ostatným tanečníkom.
 • Počas skúšobnej hodiny odporúčame, aby zákonný zástupca alebo iné sprievodné osoby počkali mimo tanečnej sály. Účastníci sú vo väčšom kľude a lepšie sa s nimi pracuje. V tejto súvislosti si tanečná škola vyhradzuje právo požiadať zákonného zástupcu alebo inú sprievodnú osobu, aby počkali na účastníka skúšobnej hodiny mimo tanečnej sály.

Členstvo v The EGZ Company

 • Po absolvovaní skúšobnej hodiny sa doma treba s účastníkom porozprávať a rozhodnúť sa, či nastúpi na daný kurz. V takomto prípade je potrebné sa zaregistrovať v našom registračnom systéme a objednať si konkrétny kurz.
 • Objednávkou alebo absolvovaním skúšobnej hodiny nedochádza automaticky k zaradeniu učastníka do registračného systému tanečnej školy The EGZ Company. Skúšobná hodina je nezáväzná priležitosť vyskúšat si niektorú z aktivít v našej ponuke.

V prípade porušenia týchto pravidiel si tanečná škola The EGZ Company vyhradzuje právo vykázať zákonného zástupcu, inú sprievodnú osobu alebo učastníka kedykoľvek zo skúšobnej hodiny bez možnosti náhradnej lekcie.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}