fbpx

Skúšobná hodina

CHCETE SKÚŠOBNÚ HODINU ???

CHCELI BY STE VAŠE DIEŤA PRIHLÁSIŤ K NÁM NA KURZ, ALE NEVIETE ČI SA MU TO ZAPÁČI ?

S touto otázkou sa stretávame dosť často a práve preto sme sa rozhodli Vám pomôcť. Každý tanečník má možnosť prísť na skúšobnú hodinu. Zistiť, či je to to, čo hľadal a to úplne zadarmo kedykoľvek počas roka. V prípade záujmu o skúšobnú hodinu vyplňte, prosím, nasledujúci formulár.

  Vyplňte údaje rodiča alebo inej kontaktnej osoby (ak neprihlasujete dieťa, vyplňte prosím rovnaké údaje aj do údajov rodiča aj do údajov študenta)

  Vyplňte údaje účastníka

  Objednávkou skúšobnej hodiny prehlasujem, že som si podrobne preštudoval všetky preventívne opatrenia COVID-19 tanečnej školy The EGZ Company a v plnom rozsahu súhlasím s ich dodržiavaním.

  Pri príchode na skúšobnú hodinu je potrebné odovzdať vyplnený zdravotný dotazník. V prípade, ak účastník neodovzdá vyplnený dotazník, nebude mu umožnený vstup na skúšobnú hodinu.  Odoslaním objednávky ďalej potvrdzujem, že zdravotný stav účastníka je dobrý, netrpí žiadnymi srdcovými poruchami ani žiadnymi inými problémami, ktoré by zabraňovali vykonávaniu športovej a tanečnej činnosti. Akékoľvek zmeny v zdravotnom stave účastníka, či iné pohybové obmedzenia, budem okamžite hlásiť trénerovi tanečnej The EGZ Company. Odoslaním formulára zároveň súhlasím so spracovaním údajov podľa pravidiel GDPR a so všeobecnými podmienkami skúšobnej hodiny tanečnej školy The EGZ Company.

  [mc 4wp_form id=”13312″]

  [wp forms id=”13442″]

  {"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}